ZAXE X1+ 3D Yazıcı

ZAXE X1+ 3D Yazıcı

25,900.00 TL + (%18 KDV)

Ürün Kodu: prt001

GERÇEK PROFESYONELLER İÇİN TAM ÇÖZÜM

Geniş baskı hacmi, tam kapalı ve ısı yalıtımlı üretim alanı, multi-materyal özelliği, çift mil yapısı ve hassas kalibrasyon sensörü ile Zaxe X1 Plus gerçek profesyoneller için, Türkiye'de geliştirildi.

GENİŞ BASKI HACMİ

 30 -30-30cm'lik baskı hacmi ile tek seferde basılacak büyük baskılarınız için ideal çözüm.

TAM KAPALI ÜRETİM ALANI

Baskı esnasında sıcaklığı korur, dışarıdaki iklimden farklı olarak içeriyi sabit sıcaklıkta tutar. Böylelikle toleransı çok daha yüksek baskılar elde edebilirsiniz.

MULTI-MATERYAL

ABS, PLA, NYLON ve Karbonfiber filamentler ile her defasında yüksek kaliteli baskılar elde edersiniz.

ZAXE KORUMA PLANI

Zaxe cihazı satın aldığınızdan andan itibaren tam çözüm sunar. Yerinde kurulum, eğitim desteği ve 2 yıl boyunca detaylı teknik servis hizmeti ile her zaman yanınızdadır.

FİLAMENT SENSÖR

Baskılarınız hiç bir zaman yarım kalmaz, filament sensörü ile baskı esnasında filamentiniz bitince uyarı verir ve siz filamenti yenileyene kadar sizi bekler.

PRO EXTRUDER

Zaxe mühendisleri tarafından geliştirilen Zaxe Pro Extruder, mono blok özel seri aluminyum yapısı ile çok hassas ve en uzun süreli baskılarınızda bile her zaman en iyi sonucu verir.

AĞ BAĞLANTISI

Wi-Fi ve ethernet bağlantısı sayesinde Zaxe X1 Plus'ı uzaktan kontrol edebilir, baskı durumunu gözlemleyebilir ve internet üzerinden otomatik güncelleyebilirsiniz.

 

BÜYÜK DÜŞÜNENLERE!

  • Geniş iç hacmi, çift mil yapısı ve hassas kalibrasyon sensörleri ile Zaxe X1 Plus gerçek profesyoneller için geliştirildi. 
  • Zaxe Desktop yazılımı üzerinden ağ bağlantısı ile uzaktan kontrol edebildiğiniz, Zaxe X1 Plus sizi hiç bir zaman yarı yolda bırakmaz.
  • Tüm filament çeşitlerinde her zaman, her baskıda aynı yüksek kaliteli baskı sonucunu verir. 
  • Ayrıca çalışma esnasında 40 desibellik sessiz yapısıyla, Zaxe X1 Plus ofisiniz için vazgeçilmez bir takım arkadaşı olacaktır.

0.05MM - 0.8MM KATMAN KALINLIĞI 

Katman kalınlığı 3D yazıcıların çözünürlüğü anlamına gelmektedir. 200 mikron, 0.2mm’e tekabül eder. Baskısını alacağınız ürünün baskı esnasında 1mm’ye ulaşabilmesi için, 0,2mm’de 5 katman basmak zorundadır. 

Zaxe X1 Plus'da bulunan değişebilir nozzle sistemi ile ihtiyacınız olan nozzle'ı rahatlıkla takıp, 50 mikron ila 800 mikron arasında istediğiniz çözünürlükte baskı alabilirsiniz.

GELİŞMİŞ DİLİMLEME VE DESTEK ALGORİTMASI 

3D yazıcılar karmaşık yapıdaki modeller için, erimiş plastiği dökerken desteğe ihtiyaç duyarlar. Zaxe X1 Plus 70° üzerindeki açılı tasarımlar için destek ihtiyacı vardır. Yani düz tabanla 80° ve 90° açı yapan bir tasarımınız varsa destek ihtiyacı duymaktadır. 

Çoğu 3D yazıcıda bu desteklerin temizlenmesi çok zor bir işlemdir. Zaxe X1 Plus'ın gelişmiş algoritması sayesinde, baskı sonrasında destekler rahatlıkla basit bir şekilde temizlenir ve ana üründe iz bırakmaz. Destek sökümü sonrasında her hangi bir yüzey işlemi yapmanıza gerek yoktur. Görseldeki kalp modeli gibi zorlu modelleri bile yüksek kalitede basabilirsiniz.

DEĞİŞEBİLİR NOZZLE YAPISI 

Zaxe X1 Plus'ın değişebilir nozzle yapısı sayesinde istediğiniz katman kalınlığında baskı alabilirsiniz. Büyük baskılarınızın sürelerini düşürmek için 0,8mm'lik nozzle ile 800 mikronluk hızlı baskı yapabilir, çok detaylı ve yüksek çözünürlük isteyen baskılarınız için 0,2mm'lik nozzle ile 50 mikrona varan hassasiyetle modellerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca tercihen satın alacağınız sertleştirilmiş çelik nozzle ile, karbonfiber içerikli filamentlerle çok daha sağlam ve dayanıklı baskılar basabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER